Budki i Transportery wiklinowe dla kota, psa

Sortuj produkty
sortuj wg :

W Sweet Little Home można znaleźć szeroką ofertę stylowych transporterów z wikliny. Zarówno psy, jak i koty muszą być przewożone w specjalnych klatkach ze względu na wymogi bezpieczeństwa. W związku z tym należy pomyśleć o zakupie produktu, który będzie do nich dostosowany. Decydując się na wiklinowy transporter dla psa lub kota zyskuje się praktyczny artykuł, który dodatkowo stylowo się prezentuje.

-
1 2 3

Proponowane przez nas produkty są przede wszystkim użyteczne. Co ważne, każda budka wiklinowa ma wygodny uchwyt. Dzięki temu można ją łatwo złapać, bez obawy, że wyślizgnie się z dłoni lub zacznie się w nią nieprzyjemnie wbijać pod wpływem ciężaru.

Istotne jest także to, by pupil mógł obserwować otoczenie. Naturalne budki z wikliny dla psa i kota, dostępne w naszym sklepie, są tak zaprojektowane, aby zwierzak cały czas miał możliwość spoglądania na zewnątrz. Dzięki temu zachowuje spokój i lepiej czuje się we wnętrzu transportera. Co więcej, zadbaliśmy również o to, aby w środku znalazł się miękki kocyk, który pozytywnie wpływa na komfort podróży.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl