KOT i PIES

Sortuj produkty
sortuj wg :

W naszej ofercie produktowej można znaleźć wiele stylowych akcesoriów dla zwierząt. Czynnikami, które wyróżniają je na tle innych towarów tego typu dostępnych na rynku, są bez wątpienia: najwyższa jakość oraz elegancja. Pozycje cieszące się największą popularnością to wiklinowe legowiska dla psów i kotów oraz budki i transportery. Dlatego zachęcamy do ich obejrzenia, a następnie zakupu, który wymaga jedynie kilku kliknięć.

1 2 3 4

Wszystkie gatunki zwierząt domowych potrzebują mniejszej lub większej opieki oraz zaangażowania w ich wychowanie. Nie inaczej jest w przypadku najczęściej wybieranych pupili, czyli psów i kotów. Decydując się na ich posiadanie, należy zaopatrzyć się w wiele artykułów, które będą potrzebne już od pierwszego dnia ich pobytu w domu. Szczególnie istotne w tym przypadku jest zagwarantowanie nowemu członkowi rodziny jego własnego miejsca, aby mógł czuć się bezpiecznie i komfortowo. Doskonale do tego celu sprawdzają się legowiska wiklinowe. Wykonane z naturalnego materiału, charakteryzującego się trwałością, ale i estetycznym wyglądem. Dodatkowo na wypadek konieczności odbycia podróży warto zakupić wiklinowy transporter dla psa lub kota. 

Stylowe i ekologiczne akcesoria dla psa i kota

Sklep Sweet Little Home proponuje szeroki wybór akcesoriów w stylu skandynawskim przeznaczonych dla zwierząt. Wyróżnia je modne, minimalistyczne wzornictwo. Najważniejszą kwestią jest zapewnienie zwierzakowi wygody. Poszczególne modele wiklinowych budek są wyposażone w miłe w dotyku kocyki, wyprodukowane z dzianiny futerkowej, co znacznie zwiększa szansę na to, że od razu staną się one ulubionym miejscem odpoczynku Państwa pupila.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl