Zabawki Maileg pluszaki maskotki króliczek myszki

Sortuj produkty
sortuj wg :

Dzieci uwielbiają urocze, pluszowe zwierzątka, do których mogą się tulić i bawić z nimi na różne sposoby. Zaprojektuj pokój dziecięcy w nostalgicznej konwencji bajki, z zabawkami marki Maileg nawiązującymi swoją estetyką do najlepszych praktyk skandynawskiego rzemiosła.

Sympatyczny pluszak o designie przypominającym maskotki z dawnych angielskich i francuskich dworów łączy w sobie tradycyjną elegancję i urzekającą surowość.

Słodkie myszki zamieszkujące przytulny domek  i długouchy króliczek od razu staną się wiernymi przyjaciółmi najmłodszych. Są przyjemne w dotyku, bezpieczne, wykonane z dbałością o detale i rygorystyczne normy jakości, z wyselekcjonowanych, naturalnych materiałów. Produkty duńskiej firmy Maileg cechuje urzekająca, niewymuszona prostota i formy inspirowane dziecięcymi rysunkami. Dopracowane wzornictwo maskotek - myszek, króliczków, domków i akcesoriów - powoduje, że są one efektowną dekoracją każdego wnętrza.

Skandynawskie zabawki podbiły serca dzieci i rodziców z całego świata. Na pewno zapewnią radość również Twoim pociechom.

-
1 2 3 4 5 6 7
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl